آوانامه ناشر تخصصی کتاب های صوتی

استیون هاوکینگ در سال 2010 با همکاری دوستش لئوناردو ملودینو کتاب «طرح بزرگ» را منتشر کرد. این کتاب به سرعت مورد علاقه مخاطبان کتاب‌های علمی قرار گرفت و جنجال زیادی بر پا کرد. هاوکینگ در این کتاب به طرح مسائلی پیرامون، این‌که جهان از کجا آمده است؟، نقش خدا در این پیدایش چیست؟، آیا نیاز به موجودی ماورائی به عنوان خالق جهان وجود دارد یا نه؟ و … مهم‌ترین اتفاق قرن بیستم و یکی از بزرگ‌ترین و خونین‌ترین نبردهای تاریخ، جنگ جهانی دوم بود.

اولین نسخه‌ی کتاب تقریباً ده سال پس از مرگ کامو انتشار یافت. قهرمان داستان مورسو، کارمند الجزایری است که از سرنوشت خود در زندگی خسته شده است. او مرد کهن‌سالی با نام زاگرس Zagreus را ملاقات می‌کند که او را کشته و از وی دزدی می‌کند. پول مورسو را از زندگی همراه با مشقت کارمندی می‌رهاند و او زندگی در سفر را آغاز می‌کند. او ناراضی به الجزیره بازمی‌گردد تا زندگی لذت جویانه ای با سه دختر جوان داشته باشد. در نهایت او خلوت را برمی‌گزیند و خوشحالی را کشف می‌کند که در مسیر آن به بیماری پایانی رسیده و با مرگی خوش از دنیا می‌رود.

در این اثر یونگ در سه بخش «رویاها و روانکاوی»، «رویاها و نیروی روانی» و «کاربرد عملی تحلیل رویا» به تحلیل رویاهایی که ریشه در ناخودآگاه و پریشانی ذهن افراد بشر دارد، می‌پردازد. به عبارتی می‌توان گفت یونگ رویاها را لازمه‌ی قطعی فرایند تجزیه و تحلیل روانی می‌داند. خوشبختانه، کتاب خواندن یک خیابان یک طرفه نیست؛ که فردی ملزم به استفاده از آن در یک قالب خاص باشد. بنابراین خواندن و گوش دادن به یک کتاب می‌تواند تجربیات موازی، را برای دوستداران آن فراهم کند.

بشر بعد از گذر از مراحل پر پیچ و خم علم کیهان‌شناسی دغدغه‌ای تازه را در سر پروراند؛ دغدغه‌ی زمان و جهان‌های موازی. د رکتاب «جهان‌های موازی» به سومین انقلابی که، کیهان‌شناسی را دست‌خوش تحول کرد پرداخته شده است. میچیو کاکو در این کتاب به جای تمرکز بر فضا-زمان، بر پیشرفت‌های این انقلاب جدید کیهان‌شناسی که بر اساس یافته‌های آزمایشگاه‌‌ی و از دورترین نقاط فضا گردآوری شده‌اند پرداخته است.

  • همه‌ی این‌ها «می‌اندیشم، پس بازی می‌کنم» را به زندگی‌نامه‌ای جذاب و مفرح بدل کرده که هر فصل آن حرف‌های شنیدنی بسیاری دارد.
  • اختراعات جدید روش زندگی را به سرعت تغییر داد و اکتشافات علمی نیز نگرش انسان را به خود دگرگون ساخت.
  • حکمت متعالیه در سال 1571 (میلادی) در شهر شیراز کودکی به دنیا آمد که در آینده فردی بلند آوازه شد و حکمت جدیدی را از خود بر جای گذاشت.
  • میچیو کاکو در این کتاب به جای تمرکز بر فضا-زمان، بر پیشرفت‌های این انقلاب جدید کیهان‌شناسی که بر اساس یافته‌های آزمایشگاه‌‌ی و از دورترین نقاط فضا گردآوری شده‌اند پرداخته است.
  • در صورتیکه ارائه کتاب صوتی به رعایت حقوق و اصول ناشر، نویسنده و دیگر افراد مرتبط با آن بستگی دارد.
آوانامه ناشر تخصصی کتاب های صوتی

حتی اگر از دید دیگری جدا از شرکت در کلاس یا آزمون های مختلف به خرید و تهیه کتاب صوتی نگاه کنیم، علاقه مندان زیادی را می یابیم که برای فایل صوتی به زبان های رایج دیگر اصطلاحاً سر و دست می شکانند. تفاوت اصلی در میزان اطلاعاتی است که این سه فرمت، کد می‌کنند. در حقیقت MP3 راه خوبی برای ذخیره صدا با کیفیت خوب در یک فایل کوچک در سطح سیستم ‌عامل است. انتقال کتاب هایی با فرمت MP3 بر روی دستگاه های مختلف آسان است؛ و حجم کمتری را نیز اشغال می کند.

دانلود کتاب صوتی شاگرد قصاب

استفاده از این اپلیکیشن برای کتاب های رایگان نیاز به ثبت نام ندارد. بنابراین برای دانلود ورژن کامل کتاب ها باید اپلیکیشن فیدیبو را نصب کنید. موضوعات ( ادبیات، داستان و رمان، روانشناسی، اقتصاد و مدیریت، کامپیوتر، آموزش زبان، کودک و نوجوان، مجله، درسی و کمک آموزشی). پایگاه کتاب گویا (پخش آنلاین و دریافت رایگان کتاب گویا، قابل دسترس در نسخه‌های وب و اپلیکیشن تلفن همراه). اولین مجموعه از کتاب‌های صوتی «قصه‌های شیرین ایران» توسط موسسه سماوا منتشر و راهی بازار شد.

اما حقوق معنوی کتاب صوتی بنا به قوانین حق‌مولف به نویسنده و سرمایه‌گذار (بنا به نوع قرارداد تولید) وابسته است. روش Push Technology در جذب مخاطب یعنی مخاطب کمترین قدرت انتخابی در محصولی که تحویل می‌گیرد دارد، مثلاً رادیو و تلویزیون، که کاربر کمترین قدرت انتخابی در انتخاب برنامه‌های آن دارد. روش Pull Technology در جذب مخاطب یعنی مخاطب بیشترین قدرت انتخاب را داشته و می‌تواند هر نوع شخصی‌سازی را در دریافت محصول نهایی داشته باشد. مخاطبان در پادکست و کتاب صوتی بیشترین قدرت را انتخاب برای گوش دادن به پادکست‌ها سلامت، ورزشی، اجتماعی و ..

خانواده او با وجود اینکه پول چندانی نداشتند، سرشار از محبت faraketab.ir بودند. بنجامین به سرعت یاد گرفت درایت خود را به جای قدرتش به کار ببرد تا به مقصود برسد تا اینکه … حالا سال 1775 میلادی است و او بعد از سال‌ها که در انگلستان اقامت کرده قرار است به فیلادلفیا بازگردد. هنگامی که فرانکلین به فیلادلفیا رسید فهمید که شهر پر از صحبت دربارة جنگ و شورش است. سال‌ها بود که مهاجران آمریکایی شکایت می‌کردند که دولت بریتانیای کبیر عادلانه با آنان رفتار نمی‌کند. در ماه آوریل سربازان بریتانیا و شبه نظامی‌های آمریکایی درگیر نبردهایی خونین در ماساچوست شدند.

بهنام ناصح آشنایی‌اش با این دغدغه‌ها و مسائل کم‌شنوایان را از همکاری با خانواده‌های بسیاری از نوجوانان و جوانانی کسب کرده است که با این مسئله دست و پنجه نرم می‌کنند. نویسنده‌ی پروانه‌ای روی شانه معتقد است که افراد ناشنوا و یا کم‌شنوا، افسرده و قابل ترحم نیستند و عموم این افراد را بسیار شاداب و پرنشاط می‌‎داند. نگارش پروانه‌ای روی شانه حدود دو سال به طول انجامیده و در این زمان، خاطرات خانواده‌های کودکان و نوجوانان ناشنوا و کم‌شنوا، در شکل‌دهی به داستان کتاب، یاری‌‌گر نویسنده بوده‌اند. ابوالقاسم فردوسی طوسی زاده‌ی 329 هجری قمری شاعر حماسه‌سرای ایرانی و سراینده‌ی شاهنامه، حماسه‌ی ملی ایران، است.

کتاب صوتی رمان های مشهو‪ر‬