بهترین منابع کمک درسی پایه دوازدهم | ketabko

دانش‌آموزان پایه دوازدهم در رشته علوم‌تجربی، مسیر آکادمیک خود را انتخاب کرده‌اند و دیگر برای کسب نتیجه بهتر با همدیگر رقابت می‌کنند. این پایه، به علت نزدیکی به کنکور، با استرس‌های زیاد و خاص خود همراه است؛ زیرا دانش‌آموز هم بایستی به یادگیری مطالب پایه دوازدهم بپردازد و هم باید زمانی را به‌مرور مطالب پایه‌های دهم و یازدهم اختصاص دهد. اینجاست که اهمیت برنامه‌ریزی و داشتن منابع مناسب و درست، می‌تواند به این دانش‌آموزان کمک شایان توجهی کند؛ بنابراین، استفاده از کتاب‌های برتر کمک درسی دوازدهم تجربی الزامی به نظر می‌رسد. بانک کتاب مارکا به عنوان یکی از بزرگترین مراجع خرید کتاب‌های درسی و کمک درسی، امکان سفارش بهترین کتاب کمک درسی دوازدهم تجربی از معتبرترین ناشران کتاب‌های کمک درسی را برای شما فراهم کرده است. بنابراین ناشران کتاب های کمک درسی دوازدهم رشته تجربی در این زمینه نیز دانش آموزان را تنها نگذاشتند. کتاب هایی برای آموزش کامل تر و حل تمارین تشریحی بیشتر برای آمادگی دانش آموزان در امتحانات نهایی طراحی شده است.

کتاب حسابان 2 دوازدهم نشر الگو

مدارس دولتی ، مدارس غیر انتفاعی ، آموزشگاه های کنکور در سراسر کشور میتوانند با عقد قرارداد برای یکسال تحصیلی با تخفیف ویژه کتاب های مورد نیاز دانش آموزان را توسط بانک کتاب بیستک کتاب کمک درسی دوازدهم تجربی تهیه نمایید. بعد از اینکه دروس عمومی از کنکور سراسری حذف شد تاثیر معدل نیز قطعی شد و به عنوان مثال برای کنکور 1402 تاثیر معدل 40 درصد بوده که تقریبا تاثیر خیلی زیادی برای قبولی دارد. خلاصه اگر بخواهیم بگوییم اگر معدل شما کمتر از 18 شود، کسب رتبه­ی زیر 1000 برای شما خیلی سخت می­شود و شاید حتی کلا نتوانید به این رتبه برسید چون دانش آموزان زیادی معدل 20 رو می­گیرند و باعث میشه تا معدل 18 تراز خیلی کمتری رو دریافت کند. درسنامهکتاب فلسفه دوازدهمخیلی کامل است و تمام نکات سخت، با توضیحات دقیق و قابل فهم است.

  • درسنامهکتاب فلسفه دوازدهمخیلی کامل است و تمام نکات سخت، با توضیحات دقیق و قابل فهم است.
  • دوستداران کتاب و کتابخوانی، می‌توانند آثار مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی کتابانه با تخفیف خرید کنند.
  • در بخش “سین جیم” تست لابه‌لای درسنامه گذاشته شده تا سبک و سیاق سوالاتکنکوررا ببینید و بعد آن بلافاصله، روش‌های تستی گفته شده است.
  • همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش آماده دریافت سوالات، نظرات و انتقادات شما هستند.
  • ابتدا لازم است تا شما بر روی مباحث متوسطه اول (فعل ماضی، مضارع و…) مسلط شوید و سپس به سراغ مطالب متوسطه دوم بروید تا بفهمید عربی آنچنان هم سخت نیست.
  • فصل‌های این کتاب به جزء قسمت مسائل فصل تعادل کاملا مطابق سرفصل‌های کتاب درسی شیمی پایه دوازدهم چیدمان شده‌اند و مطالب لحنی ساده و روان دارند.

این دو کتاب از نظر تستی خیلی قوی هستند و همه مطالب و حتی عکس ها را هم پوشش داده اند. حجم تست ها هم خوب است و به عبارتی بهترین منبع تاریخ و جفرافی کنکور هستند. در این بخش تلاش زیادی شده است که دانش آموز بتواند با مطالعه آن به سوالات به درستی جواب دهد. به همین دلیل موارد لازم برای یادگیری بصورت کامل در هر درس ذکر شده است.

بهترین کتاب های گسسته و آمار و احتمال بر اساس نظرسنجی مهرماه 99

بهترین منابع کمک درسی پایه دوازدهم | ketabko

باتوجه‌به اهمیتی که پایه دوازدهم تجربی دارد، انتشارات زیادی اقدام به تألیف و چاپ کتاب برای کمک به دانش‌آموزان این پایه تحصیلی کرده‌اند. در میان انبوه کتاب‌های کمک ‌آموزشی، یافتن کتاب‌های خوب کمی سخت به نظر می‌رسد. اما کتابانه به شما کمک می‌کند تا نوع کتاب و انتشاراتی که به دنبالش هستید را به‌راحتی پیدا کنید و خرید آنلاین کتاب‌های کمک درسی دوازدهم تجربی با تخفیف را انجام دهید. در ادامه به معرفی انواع کتاب‌های کمک درسی دوازدهم تجربی پرداخته شده است.

شاید دیگر زمان آن گذشته باشد که زمان یک روز کاری خود را هدر دهیم و به دل شهر بزنید تا شاید کتابی که دنبالش هستید را پیدا کنید. گرچه به خواسته خود رسیدید و چیزی که دنبالش بودید را پیدا کردید اما متاسفانه یک روز خود را از دست دادید، آن هم برای چیزی که می توانستید در عرض چند دقیقه از فروشگاه پایتخت کتاب تهیه کنید. پاسخ‌های تشریحی با بیان دلیل درستی یا نادرستی هرگزینه همراه با تله‌های تستی (در جلد دوم). تست‌ها در کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای شیمی دوازدهم جلد اول به چهار دسته تقسیم می‌شوند که در این بخش به توضیحاتی در رابطه با آنها اشاره خواهیم کرد.