خرید و قیمت اسباب بازی ژل اسلایم آدامسیمعطر از غرفه فروشگاه مستر تویز MRTOYS باسلام

بعد از بیرون آوردن از یخچال هم باید با دست ورز دهید تا حالت چسبندگی از بین ژل اسلایم میوه ای برود. بازی با اسلایم بدون رنگ و شفاف به مراتب از انواع دیگر آن جذاب تر است. چرا که می توانید طبق سلیقه خود رنگ، اکلیل، دانه های برفی و غیره را به اسلایم شفاف اضافه کرده و یک اسلایم اختصاصی و جذاب برای خود درست کنید. اگر وقت و حوصلۀ کافی داشتید ژل اسلایم را در خانه بسازید. در غیر اینصورت توجه کنید که آن را از جای معتبری تهیه کنید. همه خطراتی که خرید اسلایم بازی غیراستاندارد دارد با تهیه از مکان امن و قابل‌ اعتماد رفع خواهد شد.

  • به دلیل مزایای زیاد ژل اسلایم بسیار روی بازی با ژل به منظور تقویت قوای هوشی کودکان تاکید داشته اند.
  • اسلایم‌های رنگین کمان یه ویژگی خوبی داره که از اسانس های معطر و خوشبو در تولید این محصول استفاده شده و به جذابیت اون اضافه میکنه.
  • ژل های اسلایم امروزه طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارند و هر روزه ورژن های جدیدبا فرمولاسیون مختلف ساخته شده و روانه بازار می شوند.
  • اسلایم آدامسیدر رنگهای مختلف عرضه می شود و ظاهری شبیه به ماسه های واقعی دارد که می تواند بازی کنار دریا را برای کودکان تداعی کند.

در این مرحله اسلایم را با دست ورز می‌دهیم و اگر به دست نچسبید آماده است. در حال حاضر یکی از سرگرمی های ترند انواع اسلایم است، اما اسلایم چیست؟ اسلایم چیزی شبیه خمیر بازی اما نرمتر، منعطف تر و در انواع رنگ ها و اشکال است. در این مقاله شما را با ساخت اسلایم های متفاوت آشنا می کنیم وراحت ترین روش های ساخت اسلایم در خانه را نیز به شما آموزش می دهیم.

یک ژل اسلایم شفاف یا ساده تهیه کنید و با مواد تزئینی موجود در خانه مثل اکلیل، مروارید و … آن را بیاراید و ساعاتی با ساخت اسلایم مشغول باشید تا اسلایم منحصر به‌ فرد خود را داشته باشید. این محصولات در دسته بندی های مختلفی عرضه شده اند که می‌توان به لباس شخصیت های کارتونی و همچنین لباس مشاغل کودکان اشاره کرد. اسلایم یا ژل بازی آدامسی یه ماده خمیری است که حالت ژلاتینی دارد و برای رشد و خلاقیت کودکان و نوجوانان استفاده می شود. اسلایم پفکی، اسلایم آدامسی، اسلایم خامه ای، اسلایم ابری، اسلایم شفاف، کرانچ و اسلایم آبکی از انواع آن است. شاید باورتان نشود با چه مواد عجیب‌ و غریبی می‌شود ژل اسلایم را درست کرد.

با انتخاب دسته بندی اسلایم ، رنگ ها و مدل های مختلف اون و مشاهده کنید. شرکت آرایشی و بهداشتی پاک تز و اژه فام (صابون سازی یوسفی) کارخانه صابون سازی یوسفی در سال 1287 شمسی در تبریز فعالیت خود را با تولید صابونهای رختشویی به نام آذرب … شركت صنایع آرایشی و بهداشتی اژه فام در تاریخ 1377 در شهرك صنعتی لیا واقع در 14 كیلومتری شهر قزوین با هدف تولید انواع صابونهای گلیسیرینه (شفاف) تاسیس و در سال 13 … کارخانه آرایشی بهداشتی اژه فام قزوین با 120 سال سابقه در زمینه تولید صابون های گلیسیرینه و تخصصی پوست آماده تولید صابون به سفارش شرکت های بازرگانی با برند خودشان می باشد. پیش از اینکه اسلایم را به فرزند خود بدهید حتما توصیه های لازم را به او بکنید. دست خود را به چشم، صورت و دهان نزنند، از خوردن اسلایم خودداری کنند و همچنین اسلایم را روی فرش یا موکت نگذارند.

اسلایم پفکی

خرید و قیمت اسباب بازی ژل اسلایم آدامسیمعطر از غرفه فروشگاه مستر تویز MRTOYS باسلام

این ماده جذاب در مواجه با آهن‌ ربا موقعیت‌های جالبی را ایجاد خواهد کرد. بازی با اسلایم شب تاب برای کودکان و حتی بزرگسالان جذابیت بیشتری دارد؛ چرا که با خاموش شدن چراغ‌ها رنگ فلورسنت اسلایم مشخص می‌شود و در تاریکی از خود نور می‌تاباند. همان‌طور که از اسم این اسلایم بازی معلوم است حالت پف‌ دار و حباب‌ داری دارد. انواع اسلایم پفکی بسیار متنوع است و می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. باید بدانید هر روز اسلایم‌های جدید به بازار عرضه می‌شوند و برای هر سلیقه‌ای انواع اسلایم در بسته بندی های متفاوت و یا به صورت فله‌ ای قابل تهیه است. انواع اسلایم ویژگی های خود را دارد، اسلایم ماده ای بسیار نرم، لطیف و کش‌دار است که بازی با آن بسیار سرگرم کننده و لذت بخش است.

ژل بازی آیس پک کد 1 (آدامسی صورتی،زرد،نارنجی)