وکیل خانواده

مهریه از طریق عرضه شکایت به محکمه عمومی حقوقی خانواده هم قابل مطالبه می باشد. خانـم مي تواند موقعی تمايل با تایپ کردن خواسته خود بوسیـله خود يا مشاور يا وكيل دادگستري در ساختـار ویژه (همـان شکایت ) از محکمه محل سكونت خود يا همسـرش تقاضـای كند كه حكم الزام همسـر را به پرداخت مهريه صادر كند. به هر روی با توجه به گستردگی علم حقوق و پیچیدگی های آیین دادرسی و تنوع پرونده‌ها، هر چند وکلا اجازه دفاع در هر پرونده‌ای را دارند، اما به مرور در یک رشته‌ی خاص صاحب تبحر می‌شوند و به آن نام شناخته می‌شوند.

حضانت فرزند دختر تا ۷سالگی با مادر،از ۷تا ۹سالگی با پدر و پس از بلوغ خود شخص درخصوص زندگی با پدر یا مادر تصمیم میگیرد. از جمله شروط اصلی ای که برای مطالبه ضرر و زیان و خسارت برهم زدن نامزدی وجود دارد این است که یکی از طرفین بدون هیچ گونه دلیل قانع کننده ای نامزدی را بهم زده باشد و هیچ دلیل قانع کننده ای برای کارش نداشته باشد. برهم زدن نامزدی بدون داشتن دلیل موجه در واقع به نوعی سو استفاده از حق و تقصیر محسوب می شود که از موجبات ضمان و مسولیت مدنی وکیل خانواده می باشد. به همین دلیل این امکان برای هر یک از نامزدها وجود دارد تا اقدام به ارائه دادخواست مطالبه خسارات ناشی از برهم زدن نامزدی نماید. به محض اینکه نوزادی به دنیا می ­آید، نسبت ولایت قهری بصورت اتوماتیک ­وار صورت گرفته و تا پایان سن رشد پدر ایشان ولی قهری محسوب می شود و چنانچه پدر فوت نماید، جد پدری ولی قهری خواهد بود. اما چنانچه فردی مدعی عدم صلاحیت ولی قهری است، می تواند با ارائه دادخواست عزل ولی قهری را از دادگاه خانواده تقاضا نماید.

  • این موضوع تنها به این جهت انتخاب شد که بیان کنیم هدف اصلی وکیل خانواده میبایست درراستای صلح و سارش زوجین باشد ؛ اما در انتها چنانچه موکل تقاضای طلاق داشته باشد ، وکیل دادگستری میبایست در مناسبترین و کوتاهترین حالت ، پروسه را برای اجرای طلاق طی کند .
  • وکیل خانواده در کرج که ما به شما پیشنهاد میکنیم با مناسب ترین شرایط خدماتی عالی به شما ارائه خواهند داد.
  • ضمناً مهریه را می توان پـس از صدور اجرائیه از طریق اداره انجام اسناد رسمی اخذ نمود.

وکیل سرا در سال ۱۳۹۶ موسسه حقوقی فریاد دادپویان را به ثبت رساند و در ادامه، در دو قسمت مجزا، یکی دفتر وکالت و دیگری موسسه حقوقی فعالیت مستمر دارد. در این صورت ذینفع می تواند تا تعیین تکلیف رای قطعی دادگاه مطابق دستور موقت عمل نماید. همچنین در این گونه پرونده ها چنانچه طرف مقابل از اجرای حکم دادگاه در مورد ملاقات طفل امتناع نماید یا مانع از اجرای حکم شود دادگاه می تواند مطابق ماده 40 قانون حمایت از خانواده ممتنع را تا زمان اجرای حکم بازداشت نماید.

وکیل خانواده از‌ جمله مسائلی که افراد می توانند با وکیل خانواده تهران ، مطرح کنند ، در خصوص حضانت فرزند می باشد . این‌طور نیست که باتوجه‌به رایگان بودن مشاوره، کیفیت لازم را نداشته باشد. خیر در این مورد می‌توانید یک تماس تلفنی برقرار کرده و خیلی ساده مشاوره‌های اولیه را دریافت کنید. به‌هرحال گفته شد که دریافت خدمات مشاوره حقوقی تیم تهران طلاق به یک منطقه خاص محدود نیست. شما عزیزان به‌راحتی و در هر لحظه می‌توانید با شماره‌های تماس این مؤسسه ارتباط برقرار کرده سپس در خصوص پرونده شما و مرتبط با محوریت موضوع به وکیل مجرب متصل می‌شوید.

در توضیح آن باید گفت زن می‌تواند اجرت اعمالی از قبیل آشپزی،خانه داری،بچه داری و غیره را که در دوران زوجیت انجام داده است مطالبه کند و در صورت طرح این دعوا دادگاه خانواده، با ارجاع امر به کارشناس رسمی دادگستری و بررسی اعمالی که زن در دوره زندگی مشترک انجام داده است اجرت آن را تعیین می نماید. در چنین صورتی هم چنان حضانت با مادر خواهد بود ، چرا که حضانت حق و تکلیف والدین است و در واقع اگر پدر در قید حیات بود ، حضانت به او می‌ رسید ، ولی در صورتی که پدر در قید حیات نباشد ، جد پدری نمی تواند تنها به این خاطر که مادر ازدواج کرده ، حضانت فرزند را از او بگیرد . و یا موارد و حالات دیگری که وکیل خانواده تهران ، می‌ تواند به آن ها اشاره کند .